Захворіло у світі
1,159,515 осіб
Померло у світі
62,376 осіб
Вилікувалось у світі
237,436 осіб
Захворіло в Україні
1096 осіб
Померло в Україні
28 осіб
Вилікувалось в Україні
23 особи
Гончарук розповів, до чого призвела боротьба з незаконними АЗС

Гончарук розповів, до чого призвела боротьба з незаконними АЗС

За його словами, результатом боротьби стало зниження ціни на ДП та бензин на 2 грн за місяць

Гончарук розповів, до чого призвела боротьба з незаконними АЗС
фото www.kmu.gov.ua/

Результат боротьби із незаконними АЗС і окремих комунікацій з учасниками ринку – за місяць ціна на дизельне пальне та бензин знизилася в середньому на 2 гривні. Про це сказав прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час наради з керівниками облдержадміністрацій, передає Урядовий портал.

«Що змінилось у простих цифрах? Наприклад, щоденні витрати українців на пальне зменшились на 16,5 млн грн, або на 511 млн грн на місяць», – сказав він.

Прем’єр додав, що офіційні продажі пального збільшились на 6% за місяць.

«Це означає, що збільшилась і кількість податків, які сплачують в бюджет. В окремих областях, наприклад, в Луганській та Миколаївській, обсяги продажів пального збільшились на 15%. Ще в трьох: Вінницькій, Дніпропетровській та Черкаській – на 14%», – пояснив Гончарук.

Прем’єр-міністр додав, що спільно з правоохоронцями та органами контролю відпрацювали майже 4000 нелегальних АЗС по всій країні. Частину закрили, інша частина – отримали ліцензії на офіційну роботу.

«Робота в цьому напрямі активно триває. Окремо хочу звернути увагу. Ми знаємо про шляхи потрапляння нелегального палива на ринок. Ми бачимо всі зміни на ринку, тому закрити АЗС на одній вулиці й відкрити на сусідній – не вийде. «Сірим» і «чорним» ринкам не місце в Україні!» – наголосив Гончарук.

Нагадаємо: прем’єр-міністр Олексій Гончарук «дав доручення Державній фіскальній службі разом із правоохоронними та іншими органами контролю до 9 січня 2020 року вирішити проблему» із незаконними АЗС.

Як повідомлялось, станом на 11 січня прокуратура припинила діяльність 631 нелегальної автозаправної станції

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію