Захворіло у світі
13,323,530
Померло у світі
578,628
Вилікувалось у світі
7,399,310
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
В австралійській столиці оголосили надзвичайну ситуацію

В австралійській столиці оголосили надзвичайну ситуацію

Влада столичного регіону вважає, що ситуація може бути некерованою

В австралійській столиці оголосили надзвичайну ситуацію
фото www.flickr.com/photos/eyeweed/19323850626/

Влада австралійської столиці Канберри в п’ятницю 31 січня оголосила надзвичайну ситуацію через масштабні лісові пожежі. Про це пише The Online Citizen.

Головний міністр столичного регіону Ендрю Барр заявив, що цей захід є «ефективним та діятиме доти, доки Канберра буде в небезпеці».

Ці заходи випереджають погодні умови, які очікуються найближчими днями. Згідно з прогнозами, пожежі можуть дістатись південних передмість столиці, де проживає близько 400 000 людей.

«Ситуація може стати некерованою, – попередив Барр.- Надзвичайна ситуація – це найпотужніший сигнал, який ми можемо надіслати суспільству, щоб люди діяли та могли підготувати себе та свої родини».

Востаннє надзвичайну ситуацію в Канберрі було оголошено в 2003 році, коли лісові пожежі знищили 500 будинків.

Основну загрозу для столичного регіону становить пожежа в долині Оррораль, в результаті якої уже було знищено 18 000 га.

Як повідомляється, напередодні в Південній Австралії температура досягнула позначки у 40 градусів. Очікується, що теплова хвиля обрушиться на Мельбурн на Канберру сьогодні, у Сіднеї у вихідні температура може сягнула +45.

Влада заявляє, що спека, яка супроводжується сухими вітрами, створить умови для лісових пожеж в районах Нового  Уельсу та Вікторії, де все ще горять понад 80 пожеж.

Нагадаємо: раніше цього місяця вчені спрогнозували, що катастрофічні природні пожежі, подібні до тих, які нині бушують в Австралії, охоплять більшу частину Землі, якщо не вдасться зупинити глобальні зміни клімату

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті