Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
Суд заарештував 50,3% акцій Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Жеваго

Суд заарештував 50,3% акцій Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Жеваго

Рішення ухвалили у зв'язку з судами щодо колишнього банку Жеваго «Фінанси та кредит»

Суд заарештував 50,3% акцій Полтавського гірничо-збагачувального комбінату Жеваго
фото pixabay.com

Суд заарештував 50,3% акцій Полтавського гірничо-збагачувального комбінату (Ferrexpo Poltava Mining, FPM), що входить до складу групи швейцарської залізорудної компанії Ferrexpo AG Switzerland,. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Обмеження не впливає на володіння акціями, але забороняє їх передачу. Група вважає, що це обмеження є тимчасовим і пов’язане із питання в Україні, що стосуються Костянтина Жеваго та одного з підприємств, яким він володів до 2015 року (банк «Фінанси та Кредит»)», – йдеться у повідомленні.

В компанії наголосили, що апеляція на рішення суду має бути успішною, скільки це «рішення суду не має належного чи розумного обґрунтування відповідно до законодавства України».

Нагадаємо: минулого місяця Національний банк України згідно з рішенням суду розпочав процедуру примусового стягнення 1,5 млрд грн з ексвласника банку «Фінанси та кредит» Костянтина Жеваго. За даними НБУ, загальний обсяг заборгованості банку «Фінанси та Кредит» за усіма кредитами рефінансування складає 6,6 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті