ЗМІ дослідили, хто з учасників президентської гонки в США витратив найбільше грошей

ЗМІ дослідили, хто з учасників президентської гонки в США витратив найбільше грошей

Трамп далеко не в лідерах за обсягом витрачених коштів

ЗМІ дослідили, хто з учасників президентської гонки в США витратив найбільше грошей
фото Shutterstock

Два мільярдери серед кандидатів у президенти США, Майкл Блумберг і Том Стейер разом витратили $389 млн у минулому році на свої кампанії – це більше, ніж всі інші кандилати від демократів, разом взяті. Такі дані наводить Reuters.

Блумберг почав свою кампанію в листопаді і витратив понад $188 млн за два місяці – сума, отримана виключно з його особистих статків. Блумберг навіть випередив Дональда Трампа, чиї витрати на виборчу кампанію склали $148 млн.

Стейер в 2019 році витратив $201 млн, і ще близько $3 млн зібрав у вигляді пожертвувань.

Блумберг сподівається перемогти будь-якого іншого кандилата в штатах Айові, Нью-Гемпширі, Південній Кароліні і Неваді. Витрати Блумберга, схоже, окупаються, а його позиції в національних опитуваннях продовжують зростати. Стейеру досі не вдалося перевищити 2% в національних рейтингах.

Сенатор Берні Сандерс, який посів третє місце за витратами на виборчу кампанію, витратив $90,7 млн за 10 місяців в 2019 році.

Кандидати в президенти за законами США зобов'язані регулярно повідомляти в Федеральну виборчу комісію про те, скільки грошей зібрали їх кампанії і як вони були витрачені.

Колишній віце-президент Джо Байден найбільше витратив на зарплату персоналу – близько $11,7 млн за 2019 рік, також він заплатив $7,2 млн за онлайн-рекламу і $2,3 млн за телевізійну рекламу.

Як повідомлялося, у США серед демократів з’явився новий лідер в президентській гонці – і це не Байден.

Раніше ми писали, що за соцопитуваннями, Трамп програє кандидатам від демократів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло