Захворіло у світі
164,342,171
Померло у світі
3,406,543
Вилікувалось у світі
144,318,293
Захворіло в Україні
2,160,095
Померло в Україні
48,469
Вилікувалось в Україні
1,882,344
AB InBev оновила цілі програми сталого розвитку 100+ Accelerator 2020
Реклама

AB InBev оновила цілі програми сталого розвитку 100+ Accelerator 2020

100+ Accelerator розрахована на створення глобальної платформи для партнерства і вирішення найбільш актуальних соціально-екологічних проблем

Этот материал также доступен на русском
AB InBev оновила цілі програми сталого розвитку  100+ Accelerator 2020

Минулого тижня лідери AB InBev виступили на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Захід щорічно збирає керівників провідних світових підприємств, представників політичних структур, журналістів і лідерів думок. Його мета – обговорення найважливіших світових проблем, включаючи питання охорони довкілля та охорони здоров'я, і пошук шляхів їх вирішення.

Езґі Барсенас (Ezgi Barcenas), глобальний віцепрезидент з питань сталого розвитку AB InBev, розповіла учасникам форуму про те, як завдяки програмі 100+ Accelerator 2020 компанія планує досягти цілей у галузі сталого розвитку.

100+ Accelerator розрахована на створення глобальної платформи для партнерства і вирішення найбільш актуальних соціально-екологічних проблем. AB InBev відбирає найкращі інноваційні проєкти та стартапи, які сприяють досягненню Цілей у галузі сталого розвитку ООН і Цілей компанії зі сталого розвитку до 2025 року.

«AB InBev зацікавлена в поліпшенні екології планети і застосуванні енергоефективних рішень на всіх етапах виробничого процесу – від вирощування сировини до транспортування готової продукції по всьому світу. Екоінновації, створені на базі 100+ Accelerator, допоможуть нам досягти поставлених цілей і сприятимуть сталому розвитку глобального співтовариства. Масштабуючи локальні проєкти і стартапи, ми зможемо прискорити позитивні зміни у всьому світі та почати створювати краще майбутнє вже зараз», ― прокоментувала Езґі Барсенас.

AB InBev визначила 21 фіналіста програми 100+ Accelerator 2020 у шести пріоритетних категоріях: Carbon Action (протидія зміні клімату), Close the Loop (логістичні рішення, екопакування), Every Single Drop (оптимізація використання води), Farm X (ефективні рішення для сільського господарства), Smart Drinking (відповідальне споживання алкоголю), Waste of Wellbeing (переробка і корисне використання відходів виробництва). Проєкти-переможці отримають кураторську підтримку від провідних фахівців галузі та фінансування на реалізацію ідей.

Для отримання додаткової інформації про програму 100+ Accelerator, будь ласка, відвідайте вебсайт.

Про AB InBev Efes Україна:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три пивоварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller; локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», Сhill; квасу «Село і люди».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті