Захворіло у світі
19,861,683
Померло у світі
731,349
Вилікувалось у світі
12,115,825
Захворіло в Україні
81,957
Померло в Україні
1,922
Вилікувалось в Україні
44,359
Злочевський має намір купити ще одну газову компанію

Злочевський має намір купити ще одну газову компанію

АМКУ розглядатиме його заявку 6 лютого

Злочевський має намір купити ще одну газову компанію
Микола Злочевський
Фото: УНІАН

АМКУ на засіданні 6 лютого розглядатиме заяву, подану компанією «Альянс ЕССЕТ Менеджмент», яка належить колишньому міністру екології Миколі Злочевському,  на придбання частки у більш, ніж 50% у статутному капіталі ТОВ «Промислова компанія «Газвидобування» (м. Полтава). Про це свідчить пункт 14 порядку денного засідання комітету .

«Промислова компанія «Газвидобування» заснована відповідно до законодавства України в 2001 році, що від початку своєї діяльності працює на нафтогазовому ринку, йдеться на сайті компанії. Компанія проводить діяльність на ринку природного газу, зокрема, на підставі ліцензії з постачання  природного газу, затвердженої Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.08.2018 №898.

Як пише галузеве видання enkorr,  до жовтня 2019 власником цієї компанії була британська Cadogan Petroleum PLC. 29 жовтня «Газвидобування» була продана компанії «Укрінвест Групи», афілійованої з структурами «Скеля Терціум» Сергія Белашова за $2,8 млн.

19 грудня 2019 «Газвидобування» була перепродана компанії «Фінансова Компанія Експрес Інвест».

Газодобувний бізнес Миколи Злочевського оформлений в групу Burisma. До складу Burisma входять 12 операційних компаній «Еско-Північ», «Парі», «Перша українська нафтогазова компанія», «Алдеа-Україна», «Сістемойлінжінірінг», «Бурісма Сервіс», «Технокомсервіс», «Надрагаз», «Надрагазвидобування» , «Газойлінвест», «Куб-Газ», «Нафтопромислова геологія».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті