Bolt запускає послуги Pets і Delivery у Львові, Харкові та Одесі

Bolt запускає послуги Pets і Delivery у Львові, Харкові та Одесі

Обидва сервіси були запущені минулого року в Києві

Bolt запускає послуги Pets і Delivery у Львові, Харкові та Одесі
фото bolt.eu

Європейська платформа для замовлення поїздок Bolt розширює перелік послуг і запускає сервіс із перевезення тварин і кур’єрську доставку у Львові, Харкові та Одесі. Про це повідомляє пресслужба компанії.   

Сервіс Pets з’явився в Києві у кінці грудня 2019 року.

Посилання на відео в Facebook: Bolt – Зустрічай нову категорію Pets

Також у Львові, Харкові та Одесі, разом із категорією Pets, стане активною кур’єрська доставка Delivery для перевезення вантажів і невеликих пакетів.

Щоб захистити інтереси клієнтів, кожне відправлення буде застраховано. Однак важливо підкреслити, що перевезенню не підлягають грошові кошти, цінні папери, зброя, наркотичні та вибухові речовини, а також інші предмети, перевезення яких заборонено чинним законодавством.

Сервіс Delivery було запущено у тестовому режимі у жовтні 2019 року в Києві.

«Ми раді повідомити, що після успішного тестування послуг Pets і Delivery у Києві, ми запускаємо їх й у Львові, Харкові та Одесі. За короткий термін вони стали затребуваними і популярними в столиці. Я впевнений, що попит на сервіси Pets і Delivery у Львові, Харкові та Одесі  буде таким же високим, як і в Києві», – коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Нагадаємо: «Укравтодор» 31 січня 2020 року оголосив про початок співпраці з європейською платформою для замовлення поїздок Bolt. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті