Українець, що отримав травму в Росії на будівництві, відсудив за неї компенсацію

Українець, що отримав травму в Росії на будівництві, відсудив за неї компенсацію

До цього роботодавець не виплатив йому жодної копійки за отриману травму

Українець, що отримав травму в Росії на будівництві, відсудив за неї компенсацію
ілюстративне зображення
фото DR

Громадянин України, який брав участь в будівництві Приморської ТЕС  в Калінінградській області (Росія) в якості робочого-монтажника, відсудив у роботодавця 350 000 рублів за отриману на виробництві травму, що призвела до інвалідності. Про це повідомляє eprussia.ru з посиланням на прес-службу Світловського міського суду.

Українець працював монтажником технологічних трубопроводів 4 розряду за патентом з травня 2018 року. Наприкінці грудня 2018 року при укладенні перехідного містка на нього впала дошка з висоти понад 35 метрів, що призвело до травми правої руки. Надалі чоловік переніс дві операції. У липні 2019 року йому було присвоєно ІІІ групу інвалідності та визначено ступінь втрати працездатності в розмірі 50%.

Хоча нещасний випадок стався 24 грудня 2018 року, відповідний акт за даним фактом був складений роботодавцем тільки в квітні 2019 року. В якості причини нещасного випадку була названа незадовільна організація виконання робіт, що реалізувалася в порушенні ряду вимог Правил з охорони праці.

Особами, які допустили порушення, визнані співробітники підприємства-відповідача: начальник ділянки, старший виконавець робіт і монтажник. При цьому, як встановив суд, відповідачем не було здійснено ніяких виплат в якості матеріальної допомоги позивачеві.

Більше про те, що робить бізнес в Україні, щоб зупинити відтік українців за кордон в пошуках роботи –  в  матеріалі Mind «Битва за кадри: як українські роботодавці конкурують за представників робочих спеціальностей».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло