Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Adidas закриває «значну» кількість магазинів у Китаї через коронавірус

Adidas закриває «значну» кількість магазинів у Китаї через коронавірус

Епідемія серйозно впливає на бізнес компанії в країні

Adidas закриває «значну» кількість магазинів у Китаї через коронавірус
фото pixabay.com

 Виробник  спортивного одягу Adidas в середу заявив, що закриває «значну» кількість своїх магазинів в Китаї, в зв’язку з епідемією корона вірусу в цій країні, передає Reuters.

«Ми можемо підтвердити, що в даний час ми відчуваємо негативний вплив на наш бізнес в Китаї. Однак поки що занадто рано оцінювати ступінь цього впливу», – прокоментував прес-секретар Adidas для інформагентства.

Як уточнює RNS, Adidas закриває значну частину своїх магазинів в Китаї, виконуючи вказівки місцевої влади, повідомили в прес-службі головного офісу компанії.

«Ми виконуємо директиви влади Китаю. Вони включають в себе закриття значної кількості наших власних магазинів у країні», – відповів представник компанії.

В Adidas додали, що компанія посилила гігієнічні заходи і дала відповідні рекомендації своїм співробітникам для поїздок у Китай.

Зараз, за даними компанії, в Adidas близько 500 магазинів у Китаї, що становить менше 5% від загальної кількості магазинів, яких у компанії близько 12 тисяч.

За останніми даними, кількість загиблих від коронавірусу нового типу в Китаї досягла 490 чоловік, при цьому зафіксовано 21 324 випадків зараження.

Як повідомлялося, LG та інші компанії відмовляються від участі у виставці Mobile World Congress через коронавірус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті