Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Гендиректор LinkedIn Джефф Вайнер йде з посади після багаторічного керівництва компанією

Гендиректор LinkedIn Джефф Вайнер йде з посади після багаторічного керівництва компанією

Його наступником стане Райан Росланскі, старший віце-президент по продукту компанії

Гендиректор LinkedIn Джефф Вайнер йде з посади після багаторічного керівництва компанією
Джефф Вайнер
фото www.flickr.com/photos/sylvainkalache/7390923944/

Гендиректор LinkedIn Джефф Вайнер оголосив, що після 11 років роботи він йде з посади і обійме пост члена ради правління у червні цього року. Як повідомляє Wired, його замінить Райан Росланскі, старший віце-президент по продукту компанії. Він був першим працівником, якого найняв Вайнер. Сам новообраний наступник заявив, що повністю підтримує той шлях, яким розвивав LinkedIn Вайнер, і не має наміру нічого змінювати. 

Останні три з половиною роки були важкими для соціальних мереж, пише видання, їх обвинувачували у розпалюванні ненависті, руйнування західних демократій та поширення фейків. Їх генеральні директори пітніли, даючи свідчення перед Конгресом, медитували далеко у лісах та видаляли ті додатки, які зробили їх мільярдерами. На тлі цієї драми Вайнер був схожим на людину, яка присвистуючи їде на велосипеді повз найбільшої автомобільної катастрофи століття. Його компанія непомітно виросла, отримала вплив та уникла гострих кутів.

Джефф Вайнер в 1994-2000 роках працював у Warner Bros на посаді віце-президента. З 2001 протягом семи років працював в  Yahoo!. В грудні 2008 він почав працювати у LinkedIn  – соціальній мережі для пошуку та встановлення ділових контактів, в червні 2009 став генеральним директором компанії. В 2015 Вайнер відмовився від свого щорічного компенсаційного пакета акцій (близько $14 млн) на користь співробітників компанії; таке рішення бізнесмен прийняв щоб підтримати своїх співробітників після падіння вартості акцій LinkedIn на 40%

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті