ЕРУ підписала з американською DFC контракт про страхування від політичних ризиків

ЕРУ підписала з американською DFC контракт про страхування від політичних ризиків

За його допомогою, ЕРУ поліпшила покриття ризиків для своїх підприємств у США, Європі та Україні

ЕРУ підписала з американською DFC контракт про страхування від політичних ризиків
фото utg.ua

Група «Енергетичні ресурси України» (Група ЕРУ) підписала оновлений контракт про страхування від політичних ризиків (PRI) з нещодавно створеною Американською корпорацією фінансування міжнародного розвитку (U.S. International Development Finance Corporation, DFC). Про це повідомляє пресслужба ЕРУ.

За допомогою контракту ЕРУ поліпшила покриття ризиків для своїх підприємств у США, Європі та Україні. Водночас дія полісу страхування тепер поширюється не тільки на «УкрТрансГаз», а й на нового оператора газотранспортної системи України «ОГТСУ».

 Покриття PRI, як повідомляється,  забезпечує захист під час транспортування, зберігання і, в деяких випадках, продажу природного газу в разі взаємодії з цими організаціями.

«Підписання цього договору є прикладом того, як ми використовуємо наші успішні взаємовідносини з DFC як ефективний механізм у просуванні позитивних змін на українському газовому ринку. Найближчим часом ми будемо пропонувати нові проекти для DFC та інших інститутів фінансування розвитку на ринках електроенергії та газу, в таких напрямах, як розвідка і видобуток, де ЕРУ зовсім віднедавна розпочала свою діяльність, а також розвитку необхідних активів для підтримки ринку поновлюваних джерел енергії, що постійно зростає, і деякі проекти в галузі енергоефективності»., – зазначив, один із двох керівних партнерів ЕРУ Дейл Перрі.

DFC нещодавно розпочала офіційну діяльність, об'єднавши Корпорацію закордонних приватних інвестицій (OPIC) і Департамент кредитування розвитку (DCA) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

«Енергетичні ресурси України» (ЕРУ) – група компаній з іноземними інвестиціями, що спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці і об'єднує експертизу, яка сформувалася за понад 35 років реалізації міжнародних проектів із глибоким розумінням місцевого ринку. У 2016–2019 роках український трейдер ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» займав лідируючу позицію серед приватних імпортерів природного газу. У липні 2019 року ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» стала першою компанією, що здійснила імпорт електроенергії з країн Європи в Україну. У серпні 2019 року ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» законтрактувала перший американський ЗПГ для України

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті