Захворіло у світі
5,697,334
Померло у світі
355,758
Вилікувалось у світі
2,352,278
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Модний бренд Aerie випустив нову колекцію купальників із переробленого пластику

Модний бренд Aerie випустив нову колекцію купальників із переробленого пластику

На створення колекції пішло 1,2 млн пластикових пляшок

Модний бренд Aerie випустив нову колекцію купальників із переробленого пластику
фото twitter.com/Aerie

Бренд жіночої білизни Aerie, що належить компанії American Eagle, заявив про свою прихильність до стійкого розвитку випуском нової колекції купальників Real Good Swim. Вони зшиті з інноваційної тканини Repreve, яку виготовляють з ПЕТ-пляшок. Про це повідомляє Fast Company.

Інші бренди, в тому числі Reformation і Athleta, нещодавно також перейшли на використання переробленого пластику в своїх купальниках.

Як сказала президент Aerie Джен Фоїл, компанія орієнтуються на молодих споживачів, у яких екологічний підхід до одягу, тому «мета Aerie – випускати продукти, які приємно носити і купувати».

Окрім того, як зазначається, продукція бренду еластична, довговічна і стійка до хлору, який часто використовується в басейнах.

«Ця колекція – це більше, ніж просто створення екологічно відповідальних продуктів, розповіла Фоїл. – Мова йде також про заохочення до розмов про захист нашої планети та про стиль життя, який скорочує відходи».

Ця нова лінійка бренду є частиною більш широкого прагнення American Eagle стати більш стійкою. Минулого року компнія оголосила, що планує до 2030 стати повністю вуглецево-нейтральною, а в найближчі три роки вона збирається на третину зменшити споживання води, яка використовується при виробництві джинсової тканини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті