Російське судно-трубоукладач, яке, ймовірно, може добудувати «Північний потік – 2» вийшло з Находки

Російське судно-трубоукладач, яке, ймовірно, може добудувати «Північний потік – 2» вийшло з Находки

«Академік Черський», як очікується, прибуде на місце призначення 22 лютого

Російське судно-трубоукладач, яке, ймовірно, може добудувати «Північний потік – 2» вийшло з Находки
фото https://ic.pics.livejournal.com/

Трубоукладач «Академік Черський» – судно «Газпрому», який міністр енергетики Олександр Новак називав здатним таким, що може добудувати газопровід «Північний потік-2» замість Allseas, – вийшов з порту Находки і попрямував в Сінгапур. Про це свідчать дані моніторингового ресурсу Vesselfinder, передає «РБК».

«Академік Черський» покинув порт увечері в неділю, 9 лютого. За даними Vesselfinder, трубоукладач направляється в Сінгапур і прибуде туди 22 лютого.

Нагадаємо: санкції, впроваджені США у грудні 2019 року, змусили швейцарську компанію Allseas одразу відмовитись від участі в будівництві газопроводу «Північний потік – 2». В компанії зазначили, що чекають вказівок, що містять «необхідні нормативні, технічні та екологічні роз'яснення від відповідного органу США».

Міністр енергетики РФ Олександр Новак заявив, що у російському уряді розраховують, що газопровід «Північний потік-2» буде введений в експлуатацію до кінця 2020. Раніше передбачалося, що газопровід запустять до кінця 2019 року.

Між тим глава Об'єднаної суднобудівної корпорації (ОСК) Олексій Рахманов заявив, що у Росії немає суден-трубоукладачів, за допомогою яких можна було б завершити будівництво газопроводу «Північний потік – 2» з РФ в Німеччину.

За даними газети «Коммєрсант», «Газпром» здатний добудувати «Північний потік – 2» самостійно: у нього є власний трубоукладач «Академік Черський», але той зараз в Находці і зможе прибути в Балтійське море не йому треба багато часу, щоб дістатись до Балтійського моря.  

Нещодавно США анонсували введення додаткових санкцій проти суперечливого газопроводу, якщо РФ намагатимуться завершити його самостійно.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло