Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
КНДР продовжувала розвивати свою ядерну та ракетну програми попри санкції - ООН

КНДР продовжувала розвивати свою ядерну та ракетну програми попри санкції - ООН

Окрім того, завдяки Китаю Південна Корея також нелегально імпортувала нафтопродуктів на вугілля сотні мільйонів доларів

КНДР продовжувала розвивати свою ядерну та ракетну програми попри санкції - ООН
фото www.flickr.com/photos/95569241@N07/8719599499

Північна Корея продовжила розвивати ядерну і ракетну програми в 2019 році, порушуючи санкції ООН. Про це йдеться в конфіденційній доповіді ООН, передає Reuters.

В документі наголошується, що КНДР  також незаконно імпортувала продукти нафтопереробки і експортувала вугілля на суму близько $370 мільйонів за допомогою китайських барж.

«У 2019 Корейська Народно-Демократична Республіка  не припинила свою незаконні ядерну програму і програму балістичних ракет, які вона продовжувала розширювати в порушення резолюцій Ради безпеки, – пишуть незалежні спостерігачі за дотриманням санкцій ООН.  – Не дивлячись на свій великий внутрішній потенціал, вона використовує незаконні зовнішні закупівлі деяких компонентів і технологій».

Спостерігачі повідомили, що в спробі обійти санкції Північна Корея почала експортувати мільйони тонн сировини – що заборонено з 2017 року – за допомогою барж.

«Велика частина експорту вугілля КНДР, що оцінюється в 2,8 мільйона метричних тонн, здійснювалася шляхом перевантаження з судна на судно з судів під прапором КНДР на місцеві китайські баржі», йдеться у звіті, хоча Китай каже, що дотримується санкцій ООН. Постійне представництво КНР при ООН назвало звинувачення щодо Пекіна «безпідставними».

Офіційний представник МЗС КНР Ген Шуан у вівторок висловив заклопотаність витоком доповіді, яка, за його словами, повинна бути суворо конфіденційною, оскільки офіційно поки не опублікована.

Згідно з доповіддю, КНДР в минулому році провела 13 ракетних випробувань, випустивши як мінімум 25 ракет.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті