MasterCard дозволили увійти на китайський платіжний ринок обсягом у $27 трлн

MasterCard дозволили увійти на китайський платіжний ринок обсягом у $27 трлн

Китайський ринок є одним з найважливіших для компанії

MasterCard дозволили увійти на китайський платіжний ринок  обсягом у $27 трлн
фото www.flickr.com/photos/janitors/16517307247

Mastercard Inc отримала дозвіл на створення клірингового бізнесу для обробки операцій по банківським картам, який дав їй доступ до китайськиого платіжного ринку, що оцінюється в $27 трлн. Про це пише Bloomberg.

Цей крок з боку Народного банку Китаю сигналізує про те, що країна пришвидшила відкриття своєї фінансової системи, що було узгоджено в мажах першої фази торгової угоди між США та КНР.

Зазначається, що тепер  MasterCard та її партнеру NetsUnion Clearing Corp треба до кінця року завершити усі підготовчі роботи.

В MasterCard рішення китайської влади вважають «обнадійливим», оскільки ринок Китаю для компанії є одним з найважливіших.

Як відомо, MasterCard і Visa давно скаржаться на те, що не мають доступу до китайського платіжного ринку, де протягом останнього часу спостерігається справжній бум мобільних платежів. Станом на 2018 рік обсяг мобільних платежів в КНР перевищив 190 трлн юанів або $27 трлн, що зробило його найбільшим у світі.

Нагадаємо: 16 січня Трамп підписав угоду про «першу фазу» з КНР.

Трамп раніше заявляв, що може скасувати мита, якщо «США та Китай виконають другу фазу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло