Захворіло у світі
5,410,288
Померло у світі
345,104
Вилікувалось у світі
2,169,005
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
СБУ та прокуратура проводять обшуки в «Київметробуді» та відділеннях «Укргазбанку»

СБУ та прокуратура проводять обшуки в «Київметробуді» та відділеннях «Укргазбанку»

Вони можуть бути задіяні у схемі шахрайського заволодіння бюджетними коштами

СБУ та прокуратура проводять обшуки в «Київметробуді» та відділеннях «Укргазбанку»
фото www.flickr.com/photos/138209057@N07/40227329564

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора слідчі та оперативні працівники СБУ здійснюють численні обшуки у структурних підрозділах ПАТ «Київметробуд», їх посадових осіб, а також відділеннях АБ «Укргазбанку» та ряду приватних структур. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

Слідчі припускають, що вони могли бути задіяні у схемі шахрайського заволодіння бюджетними коштами, у тому числі за фактом безпідставного розміщення на депозитних рахунках 1,7 млрд грн, виділених на будівництво метро. Йдеться про будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі м. Києва.

Як повідомляється, 16 січня 2020 року за клопотанням Офісу Генерального прокурора слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва наклав арешт на грошові кошти на банківських рахунках ПАТ «Київметробуд» та його відокремлених підрозділів в рамках кримінального провадження щодо запобігання шахрайському заволодінню бюджетними коштами посадовими особами ПАТ «Київметробуд» та підконтрольних керівництву ПАТ інших підприємств під час будівництва дільниці метро.

Досудове розслідування триває.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті