Захворіло у світі
5,697,334
Померло у світі
355,758
Вилікувалось у світі
2,352,278
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
JPMorgan розглядає злиття свого блокчейн-підрозділу Quorum з ConsenSys – Reuters

JPMorgan розглядає злиття свого блокчейн-підрозділу Quorum з ConsenSys – Reuters

Очікується, що угоду буде оголошено протягом пів року

JPMorgan розглядає злиття свого блокчейн-підрозділу Quorum з ConsenSys – Reuters
фото www.flickr.com/photos/127483651@N06/15222861040

JPMorgan Chase & Co веде переговори по злиття свого окремого  блокчейн-підзрозділу Quorum з бруклінським стартапом ConsenSys. Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Люди, знайомі з ходом переговорів, говорять, що угода буде офіційно оголошена протягом наступних шести місяців, але її фінансові умови не невідомі.

Наразі в команді Quorum працює близько 25 осіб по усьому світу. Чи приєднаються вони після злиття до ConsenSys  джерела не знають.

Блокчейн з’явився більше десяти років назад, як програмне забезпечення, яке відслідковує криптовалютні транзакції. З того часу, банки та інші великі корпорації вкладають мільйони доларів в розробку  низки бізнес-технологій з використанням блокчейну. Зусилля, як пише видання, мали неоднозначні результаті, успіху змогли досягти лише одиниці.

Quorum – проект з відкритим вихідним кодом на GitHub, метою якого є надання блокчейна, який давав би можливість виконувати транзакції не тільки публічно але і в приватному режимі теж. З технічної точки зору Quorum це удосконалений Ethereum, у нього є також і свій модифікований Geth-клієнт щоб мати можливість робити приватні транзакції.

Як пояснюється, JPMorgan обрав ConsenSys, оскільки і банк,і  стартап працюють з Ethereum, а також мають спільний досвід роботи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті