Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Нацрада дала добро: ФК «Шахтар» Ахметова запускає свій телеканал

Нацрада дала добро: ФК «Шахтар» Ахметова запускає свій телеканал

FCSD стане першим футбольним клубним телеканалом в Україні

Нацрада дала добро: ФК «Шахтар» Ахметова запускає свій телеканал
фото www.flickr.com/photos/kevinbietry/48559899937

13 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила видати ПрАТ «Футбольний клуб «Шахтар» ліцензію на 10 років на кабельне мовлення за технологією ОТТ телеканалу FCSD. Про це повідомляє  видання Детектор Медіа.

Телеканал FCSD стане першим футбольним клубним телеканалом в Україні, наголосив представник «Шахтаря». Канал мовитиме цілодобово і транслюватиме матчі «Шахтаря», у тому числі й архівні (клуб має відеоархів за 20 років), до- та післяматчеву аналітику, інтерв’ю з гравцями, репортажі про життя футбольної команди.

Канал «Шахтаря», як відомо, не входить до «Медіа Групи Україна», яка має три власні футбольні канали, та є окремим проєктом, хоча й має з медіагрупою спільного власника – Ріната Ахметова.

Дистрибуцією та монетизацією клубного каналу займатиметься комерційний відділ ФК «Шахтар». Канал планує монетизацію за рахунок передплати і розміщення спонсорства. На запитання, чи буде канал платити кабельним провайдерам за входження в їхні мережі, чи буде сам брати з них плату за ретрансляцію, представник «Шахтаря» сказав, що канал планує отримувати кошти від провайдерів.

.FCSD планує мовити в мережах кабельних операторів, IPTV та OTT-провайдерів. Сигнал до них доставлятиме по IP, уже має угоду з компанією Cosmonova, повідомив представник «Шахтаря». Також канал буде поширювати свій контент на сайті футбольного клубу. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті