Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Автоперевізники вимагають в уряду відмовитися від автоматичного зважування вантажівок

Автоперевізники вимагають в уряду відмовитися від автоматичного зважування вантажівок

Профільна Асоціація заявила про досягнення відповідної попередньої домовленості

Автоперевізники вимагають в уряду відмовитися від автоматичного зважування вантажівок
Фото asmap.org.ua

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) за підсумками акції протесту заявила про досягнення попередньої домовленості з урядом щодо унеможливлення повторних зважувань транспорту у дорозі, що може зупинити урядову програму захисту доріг від руйнівного впливу надважких вантажівок. Про це повідомляється на веб-сайті АсМАП у четвер. 

«У результаті переговорів досягнуті попередні домовленості… унеможливити повторні зважування, визнавати результати зважування, які відповідно до нормативних актів мають бути оформлені відповідними довідками, дійсними протягом усього маршруту руху», – вказується у повідомленні.

За даними АсМАП, в ході попереджувальної акції протесту 12 лютого біля Кабінету міністрів на підтримку майже тисяча представників АсМАП було виставлено біля 30 тягачів. Одночасно з цим на шести основних в’їздах до столиці зупинились колони з майже 700 багатотонних вантажівок, які були готові увійти до міста.

Як повідомлялося, в Україні працюють лише шість комплексів автоматичного зважування: Мінінфраструктури планувало на 2020 рік встановлення 25 таких комплексів переважно на мостах через Дніпро та біля портів.

За оцінкою Мінінфраструктури, перевезення автошляхами 1 млн тонн вантажів несе витрати на ремонт доріг на 1 млрд грн впродовж чотирьох років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті