Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Росія назвала нові санкції США «черговим сплеском русофобії»

Росія назвала нові санкції США «черговим сплеском русофобії»

В РФ вважають санкції необґрунтованими

Росія назвала нові санкції США «черговим сплеском русофобії»
фото pixabay.com

Посольство Росії в США назвало «черговим сплеском русофобії» введення Вашингтоном санкцій проти трьох російських організацій. Про це йдеться в заяві, опублікованій на сторінці дипмісії в Facebook.

На думку російської сторони, цей крок влади США є спробою «забезпечення вузькокон'юнктурних інтересів на міжнародному ринку оборонних технологій»

«Знову стали свідкам зусиль США по розкручуванню санкцій спіралі проти Росії… Вбачаємо в такому підході черговий сплеск русофобії, а також спробу забезпечення вузькокон'юнктурних інтересів на міжнародному ринку оборонних технологій», – йдеться у заяві.

В посольстві також наголосили, що вживати таких заходів «право тільки Рада Безпеки ООН, і для цього потрібні вагомі підстави», а США,на думку РФ, «ж знову ніяких офіційних доказів не представила».

Нагадаємо: днями Держдепартамент США ввів санкції проти трьох російських організацій, які обвинувачуються в порушенні американського законодавства про нерозповсюдження зброї масового ураження. У документі, який розміщений в федеральному реєстрі, згадані Кумертауське авіаційне виробниче підприємство, Конструкторське бюро приладобудування в Тулі, Науково-виробниче об'єднання машинобудування

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті