Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
РФ пропонує Білорусі об’єднання взамін на низькі на енергоносії – Лукашенко

РФ пропонує Білорусі об’єднання взамін на низькі на енергоносії – Лукашенко

Білоруський президент заявив, що купуватиме нафту у інших країн, навіть якщо ціна буде вищою за російську, аби не «стояти на колінах» перед РФ

РФ пропонує Білорусі об’єднання взамін на низькі на енергоносії – Лукашенко
Олександр Лукашенко
фото www.president.gov.by/

У керівництві Росії натякають на приєднання Білорусі в обмін на єдині ціни на енергоносії. Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає БЕЛТА.

При цьому, він наголосив, що ні білоруський, ні російський народи ніколи не захочуть піти цим шляхом.

Окрім того, він заявив, що Білорусь і надалі продовжувати купувати нафту в інших країн, навіть, якщо вона буде дорожчою за російську. Лукашенко , за його словами, так і сказав Владіміру Путіну під час особистої зустрічі в Сочі, що диверсифікуватиме покупи, «щоб кожного року 31 грудня не стояти на колінах».

Як писав днями Bloomberg, неочікуване звільнення Путіним російського уряду та наміри внести зміни в Конституцію РФ є ні чим іншим, як «планом Б» для збереження влади у своїх руках після того, як термін його президентства добіжить кінця в 2024 році. За місяць до рішення розпустити уряд, Путін намагався переконати свого давнього друга Олександра Лукашенка відродити вмираючу угоду про створення наддержави, шляхом об’єднання двох сусідніх радянських республік. Тоді він зміг би і надалі очолювати новостворену союзну державу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті