Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Кримських портовиків чекають масові скорочення через зниження перевалки на тлі санкцій

Кримських портовиків чекають масові скорочення через зниження перевалки на тлі санкцій

Дохідна частина «Кримських морських портів» також знизилась через Кримський міст

Кримських портовиків чекають масові скорочення через зниження перевалки на тлі санкцій
фото www.flickr.com/photos/veland/44393630182/

Кримський Мінтранс заявив про складне фінансове становище на підконтрольному йому ГУП «Кримські морські порти» (КМП) та прийняте рішення скоротити  частину співробітників підприємства.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, в Мінтрансі вважають оптимізацію штатної чисельності «шляхом виходу з кризової ситуації і дозволить забезпечити беззбитковість роботи підприємства без постійного субсидування з бюджету республіки Крим».

Цей крок дозволить уникнути банкрутства КМП.

«У зв'язку з введеними Євросоюзом санкціями проти республіки Крим, а також введенням в експлуатацію транспортного переходу через Керченську протоку і, як наслідок, переорієнтацією шляху проходження пасажирського і вантажного транспорту на альтернативний маршрут руху ГУП РК «Кримські морські порти» знаходиться у важкому фінансовому положенні. Дохідна частина підприємства значно знизилася, – наголошується в повідомленні.

Яку сам кількість співробітників буде звільнено в міністерстві не уточнили.

Директор з правових і майнових питань КМП Денис Дворниченко в ефірі радіо «Крим» повідомив, що скорочення на підприємстві не перше, але на цей раз є «ознаки масовості». Голова профспілки Керченського рибного порту Валентина Козловська не виключає звільнення близько 600 співробітників КМП. За її інформацією, керівництво Кримських морських портів за погодженням з Мінтрансом Криму прийняло рішення про припинення діяльності двох філій – Керченського рибного порту і поромної переправи. Скорочення також очікуються в торговому порту і «Держгідрографії».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті