Захворіло у світі
1,016,401 особа
Померло у світі
53,160 осіб
Вилікувалось у світі
211,856 осіб
Захворіло в Україні
942 особи
Померло в Україні
23 осіб
Вилікувалось в Україні
19 осіб
Україна, Грузія та Молдова закликали ЄС збільшити фінансування на реформи

Україна, Грузія та Молдова закликали ЄС збільшити фінансування на реформи

Країни просять врахувати масштаби запланованих реформ на наступні 7 років

Україна, Грузія та Молдова закликали ЄС збільшити фінансування на реформи
фото DR

Міністри закордонних справ України, Грузії і Молдови підписали спільне звернення до Єврокомісії з проханням звернути увагу на важливість фінансової підтримки регіону країн «Східного партнерства» в рамках наступної «Багаторічної фінансової перспективи» Євросоюзу на 2021-27 роки, формування якої наразі триває в інститутах Євросоюзу.

Цю інформацію опубліковано в суботу, 15 лютого, на сайті Урядового порталу.

«Глави зовнішньополітичних відомств трьох асоційованих партнерів закликали ЄС у рамках стратегічного бюджетного планування на наступні 7 років врахувати масштаби і амбітність реформ, що здійснюються та заплановані Україною, Грузією і Молдовою у процесі європейської інтеграції», – йдеться в повідомленні.

У цьому контексті міністри наголосили на важливості передбачити у «Багаторічній фінансовій перспективі» збільшення ресурсів на потреби держав-учасниць «Східного партнерства», яка відповідатиме їхнім європейським зобов’язанням та пріоритетам у відносинах з ЄС, зазначили в МЗС України.

До  «Східного партнерства» входять Україна, Грузія, Молдова, Азербайджан, Білорусь і Вірменія. У січні 2019 року Єврокомісія і Світовий банк розробили план з розвитку інфраструктури в країнах союзу, для реалізації якого будуть потрібні майже 13 млрд євро, які підуть на будівництво або ремонт 4800 кілометрів доріг і залізничних колій, а також ряду портів, аеропортів, логістичних центрів і прикордонних пунктів.

У лютому 2019 року Україну і Грузію визнали лідерами серед шести країн «Східного партнерства» щодо демократичних реформ і євроінтеграції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію