Захворіло у світі
11,641,640
Померло у світі
538,539
Вилікувалось у світі
6,320,890
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Україна, Грузія та Молдова закликали ЄС збільшити фінансування на реформи

Україна, Грузія та Молдова закликали ЄС збільшити фінансування на реформи

Країни просять врахувати масштаби запланованих реформ на наступні 7 років

Україна, Грузія та Молдова закликали ЄС збільшити фінансування на реформи
фото DR

Міністри закордонних справ України, Грузії і Молдови підписали спільне звернення до Єврокомісії з проханням звернути увагу на важливість фінансової підтримки регіону країн «Східного партнерства» в рамках наступної «Багаторічної фінансової перспективи» Євросоюзу на 2021-27 роки, формування якої наразі триває в інститутах Євросоюзу.

Цю інформацію опубліковано в суботу, 15 лютого, на сайті Урядового порталу.

«Глави зовнішньополітичних відомств трьох асоційованих партнерів закликали ЄС у рамках стратегічного бюджетного планування на наступні 7 років врахувати масштаби і амбітність реформ, що здійснюються та заплановані Україною, Грузією і Молдовою у процесі європейської інтеграції», – йдеться в повідомленні.

У цьому контексті міністри наголосили на важливості передбачити у «Багаторічній фінансовій перспективі» збільшення ресурсів на потреби держав-учасниць «Східного партнерства», яка відповідатиме їхнім європейським зобов’язанням та пріоритетам у відносинах з ЄС, зазначили в МЗС України.

До  «Східного партнерства» входять Україна, Грузія, Молдова, Азербайджан, Білорусь і Вірменія. У січні 2019 року Єврокомісія і Світовий банк розробили план з розвитку інфраструктури в країнах союзу, для реалізації якого будуть потрібні майже 13 млрд євро, які підуть на будівництво або ремонт 4800 кілометрів доріг і залізничних колій, а також ряду портів, аеропортів, логістичних центрів і прикордонних пунктів.

У лютому 2019 року Україну і Грузію визнали лідерами серед шести країн «Східного партнерства» щодо демократичних реформ і євроінтеграції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті