Захворіло у світі
1,118,921 особа
Померло у світі
58,937 осіб
Вилікувалось у світі
226,769 осіб
Захворіло в Україні
1096 осіб
Померло в Україні
28 осіб
Вилікувалось в Україні
23 особи
Гроші скінчились. Онлайн-вікторина HQ Trivia припинила існування

Гроші скінчились. Онлайн-вікторина HQ Trivia припинила існування

Популярна колись гра втратила інвесторів і не змогла знайти нових

Гроші скінчились. Онлайн-вікторина HQ Trivia припинила існування
фото www.flickr.com/photos/186665401@N03/49537368086

Керівництво компанії HQ оголосило про закриття онлайн-вікторини HQ Trivia через брак коштів. Проєкт втратив інвесторів та не зміг знайти нових. Усім працівникам доведеться шукати нове місце роботи.

Як повідомляє CNN, усі 25 співробітників HQ Trivia будуть звільнені. З моменту заснування HQ в 2017 році та запуску її першої гри HQ Trivia, проєкт швидко набрав популярності  серед мільйонів людей, однак з часом ажіотаж навколо нього згас. HQ нещодавно отримала пропозицію про поглинення, яке мала бути завершено 15 лютого, однак потенційний покупець від угоди відмовився. На фінансове становище HQ вплинула і смерть співзасновника компанії Коліна Кролла,який помер в 2018 році від передозування наркотиків. За останні кілька місяців HQ намагався  розширити свою аудиторію через запуск нових продуктів, зокрема HQX, однак популярними вони не стали. Генеральний директор Рус Юсупов заявив, що «провідні інвестори більше не бажають фінансувати компанію, тому HQ припиняє свою діяльність і переходить до розпуску» персоналу.

З моменту запуску наприкінці 2017 року компанія виплатила $6 млн призів зі свого венчурного капіталу в розмірі понад $15 млн. Однак справи з лютого 2018 йшли все гірше, саме тоді, коли кількість одночасних гравців перевищила 2,3 млн осіб.

HQ (також відома як HQ Trivia) – це мобільне ігрове шоу, запущене 26 серпня 2017 року для iOS та 31 грудня 2017 року – для Android. Гравці мали змогу брати участь в щоденних вікторинах, в яких могли виграти або поділити призовий фонд. Компанія була заснована Русом Юсуповим та Коліном Кроллом, який помер в грудні 2018 року. Після смерті Коліна Кролла одноосібним керівником став Рус Юсупов, що не сподобалось частині працівників, які вимагали його відставки. Влітку 2019 року у зв’язку із зниженням кількості завантажень та збитків HQ довелось скоротити кількість працівників на п’яту частину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію