Захворіло у світі
1,275,856
Померло у світі
69,514
Вилікувалось у світі
262,999
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
Blue Origin сьогодні запустить новий центр із виробництва ракетних двигунів

Blue Origin сьогодні запустить новий центр із виробництва ракетних двигунів

Двигуни BE-4, зокрема, замінять російські РД-180, які використовує United Launch Alliance

Blue Origin сьогодні запустить новий центр із виробництва ракетних двигунів
фото Facebook Blue Origin

Приватна аерокосмічна компанія Blue Origin Джеффа Безоса сьогодні, 17 лютого, відкриє новий центр із виробництва ракетних двигунів в Хатнсвіллі, штат Алабама.

Як пише TechCrunch, нове підприємство зможе випускати свої ракетні двигуни з більшою швидкістю, ніж це можливо зараз.  Це може суттєво допомогти компанії в розробці власної ракети New Glenn, в якій використовується двигун  BE-4.

Blue Origin почала працювати над двигуном BE-4 в 2011 році. BE-4 – рідинний ракетний двигун закритого циклу на паливної парі метан + рідкий кисень, що розробляється американською компанією Blue Origin. Метою проекту є досягнення тяги 2400 кН на рівні моря. Планується випуск двох варіантів двигуна – для першого і другого ступенів ракети-носія.

BE-4 розробляється за рахунок приватних інвестицій, «без будь-якої державної підтримки». Хоча спочатку передбачалося, що двигун буде використовуватися виключно на приватній ракеті-носії Blue Origin, наразі також планується ставити його на ракету-носій United Launch Alliance (ULA) Vulcan, наступника ракети-носія «Атлас-5», де він є головним кандидатом на заміну російського двигуна РД-180, в даний час використовується ULA.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію