Захворіло у світі
1,292,564
Померло у світі
70,798
Вилікувалось у світі
271,013
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
Коронавірус вплине на більш як 5 млн компаній по всьому світу – аналітики

Коронавірус вплине на більш як 5 млн компаній по всьому світу – аналітики

Розрахунки приблизні, оскільки немає відомостей про подальші темпи поширення епідемії

Коронавірус вплине на більш як 5 млн компаній по всьому світу – аналітики
https://gisanddata.maps.arcgis.com

Закриття заводів і магазинів у Китаї в зв’язку зі спалахом коронавірусу в Китаї вплине більше ніж на 5 млн компаній по всьому світу – до такого висновку прийшли аналітики дослідницької компанії Dun & Bradstreet, передає Коммерсант.

Компанія опублікувала дослідження, присвячене впливу коронавірусу на світовий бізнес. Аналітики Dun & Bradstreet при цьому відзначають, що поки що складно судити про реальний вплив коронавірусу, оскільки епідемія в самому розпалі і невідомо коли почне вщухати.

За підрахунками Dun & Bradstreet, на провінції Китаю, в яких поширився коронавірус, припадає 90% всього активного китайського бізнесу (аналітики компанії враховують провінції, кількість заражених в яких досягла 100 чоловік до 5 лютого). Найбільше постраждають такі галузі, як оптова торгівля, промисловість, сектор послуг, ритейл і фінансові послуги – на них припадає близько 80% всіх компаній в зачеплених вірусом провінціях.

У цих провінціях знаходяться дочірні компанії або філії 49 000 іноземних компаній, найбільше серед них компаній з Гонконгу (49%), також багато американських (19%), японських (12%) і німецьких (5%) компаній.

За оцінкою Dun & Bradstreet, щонайменше 51 000 іноземних компаній, в тому числі 163 компанії зі списку Fortune 1000, мають одного або більше прямого постачальника або постачальника першого рівня в провінціях, де поширюється коронавірус. Якщо ж враховувати і постачальників другого рівня, кількість постраждалих компаній перевищить 5 млн. Серед них буде 938 компаній з рейтингу Fortune 1000.

Станом на понеділок кількість жертв коронавірусу зросла до 1775 людей – за останню добу померло ще 100 чоловік. Загальна кількість інфікованих становить майже 72 000 осіб. Одужало після коронавірусу 11 396 людей.

П'ять смертельних випадків зафіксовано за межами материкового Китаю – у Франції, Гонконгу, Японії, на Філіппінах і на Тайвані.

Нагадаємо, у мережі з'явилася онлайн-карта поширення китайського коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію