McDonald's, Starbucks впроваджують безконтактну доставку через коронавірус

McDonald's, Starbucks впроваджують безконтактну доставку через коронавірус

Кафе та ресторани вигадали власний спосіб, як убезпечити себе та клієнтів від вірусу

McDonald's, Starbucks впроваджують безконтактну доставку через коронавірус
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/49462751113

На тлі подальшого поширення коронавірусу в Китаї, McDonald's, Starbucks і інші кафе та ресторани швидкого харчування розширюють «безконтактні» послуги самовивозу і доставки їжі, щоб забезпечити безпеку своїх співробітників і клієнтів. Про це повідомляє Reuters.

McDonald's, зокрема, впровадила безконтактний само вивіз та доставку їжі, без особистого взаємодії з співробітниками ресторану. Покупці замовляють їжу віддалено – за допомогою мобільних телефонів або комп'ютерів в ресторані, а співробітники запечатують їжу в пакети і поміщають її в спеціальне місце, де її можна забрати без особистого контакту. При доставці замовлень водії залишають пакети McDonald's на вході в будівлю, дезінфікують сумки для доставки і частіше миють руки. Водії мають при собі підтвердження того, що у них і у людей, які готували і упаковували їжу, міряли температуру тіла і що вона не була підвищеною.

Starbucks пропонує клієнтам замовити каву через додаток, а потім почекати біля кафе, поки вони не отримають повідомлення про готовність замовлення. Готові замовлення розміщують на столах прямо біля входу в заклад. При вході в кав'ярню у відвідувачів вимірюють температуру тіла, а бариста працюють в масках.

Нагадаємо: Міжнародний автосалон в Пекіні Auto China 2020, запланований на квітень, перенесли через загрозу поширення корона вірусу. 

До цього, один з найбільших заходів у світі мобільної індустрії Mobile World Congress, який проходить один раз на рік в іспанській Барселоні, був скасований через спалах коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло