Захворіло у світі
1,359,398
Померло у світі
75,845
Вилікувалось у світі
289,109
Захворіло в Україні
1462
Померло в Україні
45
Вилікувалось в Україні
28
АРМА відкрило Реєстр арештованих активів

АРМА відкрило Реєстр арештованих активів

Доступна інформація про понад дві тисячі об’єктів

АРМА відкрило Реєстр арештованих активів

Агентство з розшуку і менеджменту активів (АРМА) відкрило доступ до Реєстру з інформацією про понад дві тисячі арештованих активів. Про це повідомляється на веб-сайті АРМА.

«Ми продовжуємо удосконалювати технічні можливості Реєстру і водночас вже зараз готові представити широкому загалу результати діяльності АРМА у цьому напрямку… На 9:00 17 лютого 2020 року АРМА забезпечено внесення інформації до Реєстру щодо 2 032 арештованих активів», – зазначається у повідомленні.

У повідомленні зазначається, що реєстр формується та ведеться з метою узагальнення та оперативного обміну інформацією щодо активів, одержаних злочинним шляхом, у ньому відображаються дані про арештовані в рамках кримінальних проваджень активи, управління ними чи їх реалізацію, конфіскацію, одержані від їх реалізації кошти тощо.

Після завершення інтеграції Реєстру з іншими реєстрами та базами даних (Єдиний реєстр судових рішень, Автоматизована система виконавчого провадження, Єдиний реєстр досудових розслідувань) Реєстр буде наповнюватись інформацією про арештовані активи переважно в автоматизованому режимі.

Як повідомлялося,  державний оператор продажу арештованого майна СЕТАМ за п’ять років провів майже 60 тис успішних аукціонів, на яких було продано майна на 11,4 млрд грн, що дозволило спрямувати до бюджету 1,5 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію