Захворіло у світі
6,089,705
Померло у світі
369,651
Вилікувалось у світі
2,583,061
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
СЕТАМ заробило за п’ять років 1,5 млрд грн

СЕТАМ заробило за п’ять років 1,5 млрд грн

Керівник держпідприємства відзвітував перед відставкою

СЕТАМ заробило за п’ять років 1,5 млрд грн
Генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов
Фото: пресслужба setam.gov.ua

Державний оператор продажу арештованого майна СЕТАМ за п’ять років провів майже 60 тис успішних аукціонів, на яких було продано майна на 11,4 млрд грн, що дозволило спрямувати до бюджету 1,5 млрд грн. Про це повідомив генеральний директор Віктор Вишньов у вівторок, перед оголошенням про свою відставку.

 «1,5 млрд грн було зароблено для бюджету завдяки СЕТАМу за 5 років. Сьогодні наша мета була підвести риску і я буду звертатися з проханням задовольнити мою заявку про добровільне розірвання контракту зі мною як керівником підприємства», – повідомляється на веб-сайті держпідприємства.

У повідомленні зазначається, що на проведених аукціонах ціни реалізації у порівнянні зі стартовими у середньому зростали більш ніж на 17,8%: 55% лотів продавалися з перших торгів.

«Мені з командою вдалося вивести сферу реалізації арештованого майна з тіні. Країна втрачала на цьому напрямку понад 1 млрд грн щорічно, які осідали в кишенях топ-чиновників», – вважає Вишньов.

ДП «СЕТАМ» розпочало роботу в серпні 2015 року. Головна місія держпідприємства – сприяння реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів або посадових осіб.

Уряд у грудні-2019 передав СЕТАМ зі сфери управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) в управління Міністерства юстиції.

Результати діяльності СЕТАМ з часу створення у 2015 році

Джерело – Сетам

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті