НБУ започаткував спеціальний підрозділ хеджування
Хеджування має стати важливим інструментом щодо зниження валютних ризиків для українських експортерів і імпортерів

Національний банк України (НБУ) два дні тому розмістив на сайті в розділі «фінансові ринки» спеціальний підрозділ, присвячений хеджуванню. Про це повідомив заступник глави НБУ Дмитро Сологуб, передає Інтерфакс-Україна.
«На веб-сайті два дні тому ми розмістили спеціальний розділ, присвячений хеджуванню, в ньому дуже багато інформації і презентацій. Не зрозумійте мене неправильно – ми не надаємо інструменти хеджування корпораціям так, як можуть зробити банки, але я думаю, що це на це варто звернути увагу «, – сказав Сологуб під час панельної дискусії «Макроекономічний прогноз і прогноз для України».
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Заступник глави НБУ додав, що хеджування має стати важливим інструментом щодо зниження валютних ризиків для українських експортерів і імпортерів.
Спецрозділ містить інформацію про законодавство та нормативну базу щодо хеджування, корисні посилання, зокрема на інструменти для хеджування валютних ризиків, а також відповіді на найбільш поширені питання на відповідну тему.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.