Захворіло у світі
5,512,055
Померло у світі
346,612
Вилікувалось у світі
2,246,900
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Мін'юст США призначив спеціального прокурора у справах України

Мін'юст США призначив спеціального прокурора у справах України

Прокурор вестиме політично чутливі розслідування

Мін'юст США призначив спеціального прокурора у справах України
фото DR

Міністерство юстиції США призначило прокурора Східного району Нью-Йорка Річарда Доногью координувати справи щодо України. Про це йдеться в листі міністерства до глави комітету юстиції Конгресу США, передає DT.ua.

Як зазначається, Доногью буде координувати наявні питання і «оцінювати, розслідувати і вирішувати будь-які питання, пов'язані з Україною, включаючи відкриття нових розслідувань, або розширення вже наявних», ідеться в листі.

Таким чином генпрокурор Уільям Барр завдяки цьому призначенню матиме більше можливостей відслідковувати політично чутливі розслідування, що стосуються України.

Серед резонансних справ в Нью-Йорку, що стосуються України, розглядають справу двох бізнесменів Ігоря Фрумана і Льва Парнаса – партнерів особистого адвоката Трампа Руді Джуліані.

У жовтні минулого року Парнас і Фруман були затримані в США. Прокуратура Південного округу штату Нью-Йорк пред'явила їм звинувачення в порушеннях при лобістській діяльності. Підприємців підозрюють у спробах добитися відставки Марі Йованович з посади посла в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті