Reddit відкрила офіс у Києві та набирає розробників

Reddit відкрила офіс у Києві та набирає розробників

До кінця року компанія планує найняти 10 осіб

Reddit відкрила офіс у Києві та набирає розробників
фото www.flickr.com/photos/evablue/5282805183

Компанія Reddit відкрила офіс в Києві і зараз шукає туди розробників. Про це повідомляє AIN.UA

 «Київ ми вибрали тому, що тут дуже багато технічно підкованих інженерів, яким цікаво займатися продуктом. Вони прагнуть до більшого, хочуть не тільки писати код. Нам якраз такі і потрібні: люди, готові робити внесок в продукт », – каже senior user experience designer компанії Павло Грозян.

Він додав, що поки що компанія не планує відкриття офісів в інших українських містах.

Офіс розміщується в «Креативному кварталі» БЦ «Гуллівер», працівників наразі тільки двоє. Команда зараз у пошуках  бекенд- і фронтенд-інженерів. У майбутньому, можливо, з'являться вакансії для мобільних розробників. Зараз в Києві відкрито дві вакансії: senior frontend engineer і senior backend engineer. До кінця року планують найняти до 10 осіб.

Команду будуть набирати в підрозділ Special Projects, яке займається майбутнім платформи.

 «Нашу команду якомога швидше порівняти зі стартапом, або навіть краще з космічною програмою США. Ми займаємося експериментальними технологіями і продуктами. Компанія інвестує в нас багато ресурсів і у нас є можливість наймати кращих людей », – розповів Грозян.

У компанії поки що відмовились розкривати всі проекти, над якими буде працювати київська команда.

Reddit –  одна з найпопулярніших в світі платформ для спілкування та обговорення тем, які цікаві користувачам. На листопад 2019 у Reddit порядку 430 млн унікальних користувачів на місяць, 130 000 активних спільнот на різні теми, від комп'ютерних ігор до особистих фінансів і політики. У лютому 2019 року компанія залучила $300 млн в ході раунду D, де лід-інвестором виступила китайська Tencent. Оцінка компанії склала $2,7 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті