Захворіло у світі
1,292,564
Померло у світі
70,798
Вилікувалось у світі
271,013
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
Україна закупить нових ракет на понад 2,4 млрд гривень

Україна закупить нових ракет на понад 2,4 млрд гривень

У 2020 році заплановано завершення розробки комплексів «Нептун» і «Вільха»

Україна закупить нових ракет на понад 2,4 млрд гривень
mil.gov.ua

Міноборони України має намір закупити близько 3000 ракетних комплексів і ракет до них на суму понад 2,4 млрд гривень. На фінансування ракетної програми в цьому році буде виділено на 300 млн гривень більше, ніж в минулому, повідомляє прес-служба Міноборони.

«Зокрема, у 2020 році сплановано завершення розроблення з проведенням державних випробувань комплексів «Нептун» та «Вільха» і забезпечено їх фінансування у повному обсязі. Після прийняття їх на озброєння буде здійснено закупівля серійних зразків», – йдеться в повідомленні.

«Планується закупити близько 3000 ракетних комплексів та ракет до них на суму понад 2,4 млрд гривень з урахуванням державних гарантій», – повідомили в оборонному відомстві.

Також у відомстві наголосили, що згідно з дорученням президента України наразі продовжується виконання програми створення Багатофункціонального ракетного комплексу.

18 лютого 2020 року РНБО схвалила державне оборонне замовлення на 2020 рік, яким в інтересах Міноборони та на підставі потреб, визначених Генштабом Збройних Сил України, передбачено заходи на загальну суму 21,25 млрд гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію