Захворіло у світі
1,337,749
Померло у світі
74,169
Вилікувалось у світі
275,883
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
Мита на українські товари можуть знизити на 20 ринках – Мінекономіки

Мита на українські товари можуть знизити на 20 ринках – Мінекономіки

Збільшення експорту заплановано удвічі за п’ять років

Мита на українські товари можуть знизити на 20 ринках – Мінекономіки
Фото shutterstock.com

Мита на українські товари можуть знизити на 20 ринках в результаті цілеспрямованої держаної експортної політики. Про це повідомляється на веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

«В процесі реалізації політики очікується збільшення експорту у два рази протягом п’яти років, зменшення рівня мит, які застосовуються на 20 ринках до яких експортуються топ-100 українських товарів, скорочення оформлення експортних операцій з 66 годин у 2018 році до 24 годин у 2024 році», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, перспективи експортної політики обговорювалися під час зустрічі експертів Мінекономіки з представниками експортерів і громадськості. 

За даними Мінекономіки, неурядові учасники зустрічі висловили низку пропозицій, зокрема, про доцільність встановлення дзеркальних обмежень для російських товарів, вихід на азіатські ринки, доцільність систематичного діалогу з бізнесом для кращого розуміння поточних потреб українських експортерів.

У повідомленні зазначається, що проблеми з пригніченням українського експорту стосується значної кількості галузей: 48% вітчизняного ВВП формуються за рахунок поставок на зовнішні ринки.

Як повідомлялося, кількість компаній-експортерів до ЄС за 2019 рік зросла на 7%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію