Захворіло у світі
1,002,159 осіб
Померло у світі
51,485 осіб
Вилікувалось у світі
208,949 осіб
Захворіло в Україні
897 осіб
Померло в Україні
22 осіб
Вилікувалось в Україні
19 осіб
Грігола Катамадзе обрано віцепрезидентом Європейської асоціації платників податків
Партнерський матеріал

Грігола Катамадзе обрано віцепрезидентом Європейської асоціації платників податків

Документ підписано на 5 років

Цей матеріал також доступний російською
Грігола Катамадзе обрано віцепрезидентом Європейської асоціації платників податків
Фото Level Up Ukraine

Президента Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе обрано віцепрезидентом Європейської асоціації платників податків. Про це оголосив генеральний секретар ЄАПП Майкл Єгер під час проведення Міжнародного бізнес-форуму LEVEL UP UKRAINE 2020 21 лютого 2020 року в Києві. Іншими віцепрезидентами є президенти національних асоціацій Швеції, Німеччини, Франції та Фінляндії.

«В Україні дуже потужна Асоціація платників податків, і хто як не Грігол Катамадзе мав стати п’ятим віцепрезидентом Європейської асоціації? Він продовжуватиме робити те саме, що й в Україні, але вже на європейському рівні. Ми маємо подумати про те, як впроваджувати наші ідеї вільної ринкової економіки, зниження податків та зменшення бюрократії. Те, що працює в Європі, працює й в Україні та інших державах», – зазначив Єгер.

Також у рамках проведення форуму Європейський економічний сенат та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» підписали угоду про партнерство та співробітництво.

Свої підписи у документі поставили екс-віце-президент Європейського парламенту, почесний член Європейського парламенту, президент ЄЕС Інго Фрідріх, СЕО Європейського економічного сенату Майкл Єгер та президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе. Документом передбачено партнерство та взаємодопомога у захисті прав та інтересів платників податків у економічній, правовій, соціальній та інших сферах, а також сприяння залученню внутрішніх та зарубіжних інвестицій в економіку України та підтримка нашої країни на шляху до реформ. Супроводжуватиме діяльність і захист прав та інтересів платників податків на національному та міжнародному рівнях спільна Міжнародна експертно-консультаційна Рада.

За словами Грігола Катамадзе, документ підписано на 5 років.

«Це була ініціатива Європейського економічного сенату, щоб допомагати українським компаніям вести бізнес у Європі. В цій угоді зазначено, що ЄЕС використовуватиме свої можливості та авторитет для підвищення престижу України, а також статусу українського підприємництва, як чесного бізнес-партнера у Європі та європейських інституціях. Своєю чергою, ми на себе взяли відповідальність допомагати європейському бізнесу та потенційним інвесторам з Європи», – зазначив Катамадзе.

Нагадаємо: Міжнародний бізнес-форум LEVEL UP UKRAINE проводиться у Києві вже вчетверте, збираючи щороку близько 800 представників бізнесу з різних країн світу. Головна ідея цьогорічного форуму – принципи створення більшого. Форум виступає платформою для розвитку екосистеми, де влада, бізнес і суспільство розробляють умови, які призводять до реальних дій в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію