Захворіло у світі
11,622,741
Померло у світі
538,079
Вилікувалось у світі
6,302,689
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Управління ТРЦ Blockbuster Mall перейшло до Олександра Спектора

Управління ТРЦ Blockbuster Mall перейшло до Олександра Спектора

Вказаний ТРЦ є найбільшим об'єктом торговельної нерухомості на ринку України

Управління ТРЦ Blockbuster Mall перейшло до Олександра Спектора
фото www.facebook.com/blockbustermall.ua

У січні 2020 року право керування та наповнення орендарями ТРЦ Blockbuster Mall перейшло до партнера проєкту – Олександру Спектору.

В межах нової стратегії і оптимізації процесів був підписаний агентський договір з компанією Colliers International (Україна) і в майбутньому саме Colliers буде здійснювати набір орендарів в об'єкт.

«Наразі ми приймаємо естафету по наповненню орендарями одного з найбільших і найбільш очікуваних проєктів м.Києва – ТРЦ Blockbuster Mall. З огляду на потенціал об'єкта, його значимість для ринку рітейлу, ми з великою відповідальністю підходимо до реалізації поставленого перед нами завдання. Наша головна мета в роботі над об'єктом – дотримання узгодженої стратегії розвитку ТРЦ з урахуванням актуальних тенденцій ринку і створення максимально якісного tenant-mix для успішної роботи проєкту», – зазначив керуючий директор Colliers International (Україна) Олександр Носаченко.

ТРЦ Blockbuster Mall – найбільший об'єкт торговельної нерухомості на ринку України. Орендна площа проекту після запуску 1й і 2й черг складе близько 160 000 м ². Відкриття об'єкту відбулося 20 листопада 2019 року. Якірним орендарем є супермаркет «Сільпо» з площею понад 8000 м², який на сьогодні є найбільшим супермаркетом України.

Colliers International – світовий лідер у наданні послуг в сфері нерухомості з понад 18 000 співробітників, що працюють в 68 країнах світу. Компанія надає повний комплекс послуг в області комерційної нерухомості орендарям, власникам нерухомості та інвесторам, надаючи консалтингові та брокерські послуги при оренді і продажу офісних, торгових і складських приміщень, консалтингові послуги в області готельної нерухомості, послуги корпоративним клієнтам, послуги з оцінки об'єктів нерухомості, а також з інвестиційного консалтингу та продажу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті