Молдова заборонила імпорт м’яса птиці та яєць з України

Молдова заборонила імпорт м’яса птиці та яєць з України

Всьому виною пташиний грип

Молдова заборонила імпорт м’яса птиці та яєць з України
фото pixabay.com

Уряд Республіки Молдова прийняв рішення «Про деякі заходи щодо запобігання поширенню вірусу пташиного грипу», згідно з яким забороняється ввезення з України на територію Молдови птиці і яєць з України.  

Як повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, до переліку заборонених продуктів увійшли птиця, свійська птиця або інші птахи, продукти їх переробки (тарифний код 0105, 0207) та побічні продукти, отримані з них, сприйнятливі до вірусу пташиного грипу; сперма, яйцеклітини та ембріони птиці, які отримують вірус пташиного грипу; м'ясо, їстівні субпродукти, м'ясна продукція та будь-які інші продукти, що містять м'ясо птиці (тарифний код 0207), яйця (тарифний код 0407, 0408).

Зазначена заборона буде діяти допоки Всесвітня організація охорони здоров'я тварин (МЕБ) не визнає територію України вільною від пташиного грипу.

Нагадаємо: раніше цього дня стало відомо про повни Китаю ввести заборону на імпорт м'яса птиці і продукції птахівництва з України.

Як повідомлялося, ЄС зняв заборону на ввезення м'яса птиці з України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло