Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Мінекономіки змінило керівника ДІФКУ

Мінекономіки змінило керівника ДІФКУ

Роблять чергове перезавантаження

Мінекономіки змінило керівника ДІФКУ
Фото facebook.com/sergii.shkurakov

Виконуючим обов’язків керівника Державної інвестиційно-фінансовій кредитній установі (ДІФКУ) призначено Сергія Шкуракова, який раніше працював на посаді заступника директора департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Про це повідомляється на веб-сайті Мінекономіки у вівторок.

«В установі триває перезавантаження, у тому числі, кадрове. Так, звільнено керівника Володимира Ставнюка, виконувачем обов’язки призначено Сергія Шкуракова. Конкурс на відповідну посаду буде оголошено найближчим часом», – зазначається у повідомленні.

У повідомленні підкреслюється, що місія ДІФКУ має полягати у створенні інноваційної та заможної України, а не виключно у фінансуванні окремих новаторів. 

Попередній керівник ДІФКУ вибачився перед партнерами установи за запущені проекти, які не вдасться довести до успішного фіналу та зазначив, що установа була однією із точок активних інноваційних пошуків і зрушень. 

Як повідомлялося, голова Мінекономіки просить у Ради для пожвавлення економіки 20 млрд грн та закони про захист від демпінгового імпорту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті