Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Конкурент Uber залучив $856 млн інвестицій

Конкурент Uber залучив $856 млн інвестицій

В Grab вклали кошти японські інвестори

Конкурент Uber залучив $856 млн інвестицій
фото www.grab.com/

Сінгапурський сервіс  онлайн-таксі Grab залучив $706 млн фінансування від Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) та $150 млн від японської ІТ-компанії TIS. Фінансування допоможе розширити інші напрямки бізнесу компанії в галузі платежів та фінпослуг.

Як повідомляє CNBC, Grab використає отримані кошти для надання продуктів та послуг по кредитуванню, страхуванню та управлінню активами для споживачів в Південно-Східній Азії та малого і середнього бізнесу.

Обидві угоди є важливими не тільки для Grab, але і для його нових інвесторів, які перебувають в пошуках нових можливостей та каналів для клієнтів поза межами японського ринку. Заступник президента MUFG Хіронорі Кмазава сказав, що банк об’єднає свій досвід управління фінансовими даними з передовими технологіями Grab.

За даними TechCrunch, новина з’явилась на тлі припущень про можливе злиття Grab із своїм регіональним конкурентом Gojek. Представник Gojek заявив виданню, що «жодних планів щодо злиття нема, і повідомлення у ЗМІ є неточними». Тим часом у Grab заявили, що компанія відмовляється коментувати чутки та спекуляції на ринку.

Контекст. Grab – малайзійська компанія, які надає послуги онлайн-таксі через свій додаток у Сінгапурі та сусідніх країнах – Малайзії,Індонезії, Філіппінах, В’єтнамі, М’янмі та Камбоджі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті