Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Питання щодо нових ділянок розведення сил на Донбасі ще не допрацьоване – ОБСЄ

Питання щодо нових ділянок розведення сил на Донбасі ще не допрацьоване – ОБСЄ

Економічна робоча підгрупа приділила увагу питанням виплати пенсій і водопостачання в ОРДЛО

Питання щодо нових ділянок розведення сил на Донбасі ще не допрацьоване – ОБСЄ
Heidi Grau
фото Wikipedia

Питання додаткових ділянок розведення сил і засобів на Донбасі вимагає доопрацювання. Про це заявила журналістам спецпредставник ОБСЄ в тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на сході України Хайді Грау, передає білоруське агентство БЕЛТА.

У центрі уваги робочої групи сьогодні було питання, пов'язане з визначенням додаткових ділянок розведення сил і засобів, повідомила Хайді Грау.

«Сторони приділили багато часу і зусиль цьому питанню. Однак воно ще вимагає доопрацювання», – зазначила вона.

Крім того, були порушені питання протимінної діяльності. Хайді Грау констатувала, що міни залишаються головною причиною жертв серед цивільного населення. У цьому році через це загинули вже 8 осіб.

Представник ОБСЄ нагадала, що припинення вогню є ключовим положенням Мінських угод, тому вона звернула увагу на події останніх днів. Зокрема, на сплеск порушень режиму припинення вогню в Луганській області, в тому числі із застосуванням зброї, забороненої угодами, що стався минулого тижня.

«Цивільне населення знову заплатило високу ціну. Це неприйнятно», – підкреслила спецпредставник. Вона ще раз звернулася до сторін з наполегливим закликом дотримуватися повного припинення вогню.

Хайді Грау також повідомила, що гуманітарна підгрупа ТКГ обговорила питання, пов'язані з обміном утримуваними, забезпечення ефективного пошуку зниклих без вісти, а також розглянула можливості відкриття нових пунктів пропуску через лінію розмежування.

Зазначається, що економічна робоча підгрупа приділила особливу увагу питанням виплати пенсій і водопостачання в ОРДЛО. Політична робоча група обговорювала питання, пов'язані з особливим статусом ОРДЛО, а також з імплементацією формули Штайнмайера в українське законодавство.

Як повідомило видання, наступне засідання тристоронньої контактної групи відбудеться 11 березня.

Нагадаємо, ОБСЄ зафіксувала понад 2300 вибухів під час ескалації 18 лютого на Донбасі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті