Захворіло у світі
1,016,401 особа
Померло у світі
53,160 осіб
Вилікувалось у світі
211,856 осіб
Захворіло в Україні
942 особи
Померло в Україні
23 осіб
Вилікувалось в Україні
19 осіб
Panasonic припиняє співпрацювати з Tesla у випуску сонячних батарей

Panasonic припиняє співпрацювати з Tesla у випуску сонячних батарей

Компанія продовжує позбуватися малоприбуткових активів

Panasonic припиняє співпрацювати з Tesla у випуску сонячних батарей
фото DR

У середу, 26 лютого, японська компанія Panasonic оголосила про вихід зі спільного з Tesla бізнесу з випуску сонячних батарей. Тим самим японська корпорація продовжує позбуватися активів, щоб зосередитися на найбільш швидкозростаючих і прибуткових проектах, передає DailyComm.

Panasonic і Tesla оголосили про початок співпраці в області сонячної енергетики в 2016 році. Тоді Panasonic обіцяла вкласти $272 млн в завод Tesla у Буффало.

До кінця травня 2020 року Panasonic перестане брати участь у виробництві сонячних батарей на заводі в Буффало і запевнила, що це рішення «не має ніякого відношення до поточної діяльності Tesla». Японський гігант повністю згорне свою роботу на цьому підприємстві до кінця вересня.

У листопаді 2019 року Panasonic оголосила про плани піти з ринку РК-дисплеїв і перестала виробляти плазмові телевізори та медичне обладнання, а також продала заводи з випуску чипів і скоротила тисячі робочих місць. Зараз Panasonic приділяє підвищену увагу контрактам з автовиробниками, щоб знизити свою залежність від споживчої електроніки.

Японський гігант поставив завдання скоротити свої фіксовані витрати на $920 млн у фінансовому році, який завершиться в кінці березня 2022 року.

Як повідомлялося, Tesla та Panasonic заморозили плани з розширення потужностей Gigafactory, вважаючи, що великі інвестиції на цьому етапі створюють занадто великий ризик.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію