Захворіло у світі
1,292,564
Померло у світі
70,798
Вилікувалось у світі
271,013
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
У ФРН починається епідемія коронавірусу – глава німецького МОЗ

У ФРН починається епідемія коронавірусу – глава німецького МОЗ

Лікарі в країні підтвердили 19 випадків захворювання

У ФРН починається епідемія коронавірусу – глава німецького МОЗ
фото www.flickr.com/photos/184231316@N08/49490458091

Міністр охорони здоров'я Німеччини Єнс Шпан застеріг, що Німеччина «перебуває на початку епідемії коронавірусу/ Про це повідомляє DW.

«На жаль, упродовж останніх годин ситуація змінилася. Прикро, але це потрібно визнати» – сказав міністр.

За словами урядовця, під час телефонної розмови з земельними міністрами охорони здоров'я він закликав їх «активувати» їхні плани екстрених заходів на випадок епідемії та «підготувати їхнє можливе запровадження», додав Шпан.

Крім того, міністр вказав на те, що у ФРН «ланцюжок зараження вірусом частково не можна відстежити». Тож на тлі цього постає питання щодо того, чи виправдають себе застосовані дотепер заходи та стратегії з метою зупинити вірус, визнав керівник МОЗ Німеччини.

Зазначається, що німецькі лікарі підтвердили вже 19 випадків зараження коронавірусом. 14 з них припадають за Баварію, де всі випадки зафіксували в співробітників однієї компанії. Коронавірусом вони інфікувалися від колеги з Китаю, котраприбула на конференцію в Мюнхен.

Інші випадки захворювання зафіксовано в землях Баден-Вюрттемберг, де виявлено три нових інфікованих, і Північний Рейн – Вестфалія, де інфекцію підтвердили в одного подружжя.

Нагадаємо: напередодні Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) наголосили, що вперше з моменту виявлення коронавірусу число зафіксованих випадків зараження за межами Китаю перевищило кількість новоінфікованих у КНР.

Як повідомлялось, в США розробили першу пробну вакцину від коронавірусу, хоча для її остаточного затвердження знадобиться не менше року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію