Новий онлайн сервіс від СК ARX
Реклама

Новий онлайн сервіс від СК ARX

Втрата багажу або затримка рейсу тепер компенсується швидше

Цей матеріал також доступний російською
Новий онлайн сервіс від СК ARX

Затримка рейсу або втрата багажу – неприємність, яка може зіпсувати відпустку. Однак якщо є туристичні поліси від ARX «Оптимальний» або «Преміальний», які включають ці ризики, компенсація буде втіхою мандрівникові. СК ARX пропонує ці опції своїм клієнтам, а зараз ще й полегшує процес врегулювання.

Раніше, в разі втрати багажу чи затримки рейсу, необхідно було передзвонити в асистанс, зібрати офіційні документи та приїхати до офісу компанії, щоб заповнити заяву. Процес врегулювання займав 10-14 днів.

Зараз весь процес повністю перенесений з оффлайн в онлайн і займає 4-6 днів. Клієнту необхідно відправити повідомлення в чат, після чого він отримує спеціальне одноразове посилання. За цим посиланням необхідно завантажити посадковий талон. Таким чином страховий випадок вже в базі компанії. Весь процес врегулювання здійснюється онлайн.

Нагадаємо, що туристичний поліс від компанії ARX також можна придбати онлайн за декілька хвилин. Портфель онлайн полісів ARX у 2019 році склав 25-30% від усього портфеля Тревел, і ця кількість буде зростати.

В планах компанії впровадження подібного онлайн сервісу для інших своїх продуктів, від автострахування до страхування майна. Наприклад, з часом клієнт зможе коригувати покриття договору, свої дані з системи, надавати інформацію за запитами та т.і.

Інформація про компанію «ARX»:

 • 25 років на ринку страхування України
 • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль
 • 92% становить задоволеність клієнтів
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited
 • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2018 рік (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України в 2018 році (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал складає $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію