Захворіло у світі
1,587,209
Померло у світі
94,850
Вилікувалось у світі
353,291
Захворіло в Україні
1892
Померло в Україні
57
Вилікувалось в Україні
45
IKEA випускатиме фрикадельки з рослинного «м'яса» - FT

IKEA випускатиме фрикадельки з рослинного «м'яса» - FT

При їх виробництві виділятиметься в 25 разів менше парникових газів, ніж при звичайних

IKEA випускатиме фрикадельки з рослинного «м'яса» - FT
фото DR

Шведська компанія IKEA почне виробляти свої знамениті фрикадельки з рослинного «м'яса», до складу якого увійдуть гороховий протеїн і овес. Про це пише Financial Times, на яку посилається Forbes. Найбільший в світі меблевий ритейлер вже продає веганські хот-доги і морозиво рослинного походження.

Рівень викидів в атмосферу парникових газів при виробництві рослинних фрикадельок складе всього 4% від обсягу, який виникає при готуванні звичайного м'яса.

Веганські фрикадельки IKEA готуватиме з горохового протеїну, вівса, яблук і картоплі. Вони будуть виготовлятися таким чином, щоб «бути на вигляд, як м'ясо, і мати смак м'яса», відзначає видання.

З 2018 року IKEA виробляє веганські хот-доги, які залишають в 7 разів менший вуглецевий слід, ніж звичайні. За перший рік компанія продала 10 млн таких хот-догів. IKEA також продає полуничне морозиво рослинного походження.

Розширення меню за рахунок вегетаріанських страв – лише частина програми IKEA, яка поставила собі мету до 2030 року стати «кліматично позитивною», тобто взагалі не виділяти в атмосферу шкідливих викидів. Минулий рік став для компанії першим, коли вона змогла знизити показники викидів, збільшивши при цьому доходи.

В рамках боротьби з шкідливими викидами IKEA вже здає меблі в оренду.

Нагадаємо, IKEA вже до кінця 2019 повністю задовольнятиме свої потреби в електроенергії шляхом виробництва власної енергії, яку отримуватиме з відновлювальних джерел.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію