Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
IKEA перейде на «зелену» енергію до кінця року

IKEA перейде на «зелену» енергію до кінця року

Компанія вже до кінця 2019 повністю задовольнятиме свої потреби в електроенергії енергією власної генерації, яку отримуватиме з відновлювальних джерел

IKEA перейде на «зелену» енергію до кінця року
фото www.flickr.com/photos/cduranphotography

Ingka Group, яка володіє більшістю магазинів IKEA, до кінця цього року вироблятиме стільки енергії з відновлювальних джерел, скільки вона споживає. Про це повідомляє Reuters.

Початково компанія розраховувала досягти цього показника в 2020 році.

За останнє десятиліття Ingka Group витратила 2,5 млрд євро ($2,8 млрд) на вітряні електростанції, сонячні панелі на дахах своїх магазинів і складів і сонячні парки. Раніше цього місяця компанія купила 49% акцій двох сонячних парків у США, які почнуть працювати в найближчі місяці.

Виконавчий директор Ingka Group Джеспер Бродін заявив, що компанія і надалі інвестуватиме в вітряні та сонячні парки та додав, що це гарний бізнес.

Бродін також закликав компанії і лідерів країн світу взяти на себе зобов’язання обмежити глобальне потепління до 1,2 градусів по Цельсію, як того вимагають учені.

Видання повідомляє, що понад 400 фірм, включно з IKEA, H & M, Coca-Cola и Sony взяли на себе ініціативу допомогти обмежити глобальне потепління до рівня нижче 2 градусів по Цельсію.

В Ingka повідомили, що наразі обсяг енергії із відновлювальних джерел складає 1,7 ГВт.

Ingka є власником 367 магазинів IKEA, 23 виставковими залами меншого формату і 44 торговими центрами на 30 ринках. Днями компанія заявила, що до 2025 року вона почне пропонувати побутові сонячні панелі в своїх магазинах.

Нагадаємо: Google оголосила, що інвестує 3 млрд євро ($3,3 млрд) в розширення мережі своїх центрів обробки даних  Європі. Крім того, компанія пообіцяла, що ці дата-центри будуть екологічно чистими.

Як повідомлялось, Amazon пообіцяла до 2040 року стати вуглецево-нейтральною.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті