Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Укрзалізниця починає вимірювати температуру у пасажирів

Укрзалізниця починає вимірювати температуру у пасажирів

Готують приміщення для тимчасової ізоляції хворих

Укрзалізниця починає вимірювати температуру у пасажирів
Фото pixabay.com

Укрзалізниця підготувала план заходів з метою профілактики завезення та поширення 2019-nCoV та розпочинає вимірювання температури у пасажирів. Про це повідомляється на веб-сайті підприємства у четвер.

«Укрзалізниця закупила 10 тис. респіраторів, 25 тис. оглядових рукавичок, понад 1 тис. захисних окулярів. Також закуповуються антисептик для рук, дезінфекційні засоби та захисні халати… Наразі для недопущення розповсюдження вірусу на шляху слідування поїздів здійснюється вимірювання температури тіла пасажирів», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, медичні пункти, обладнані необхідним устаткуванням та протиепідемічним майном для тимчасової ізоляції хворих облаштовані на 19 вокзалах: Київ-Пасажирський, Чоп, Хмельницький, Івано-Франківськ, Коломия, Суми, Херсон, Ужгород, Львів, Полтава-Південна, Вінниця, Жмеринка, Козятин, Миколаїв, Чернівці, Харків, Одеса, Дніпро, ім. Т. Шевченка.

Крім того, на п’яти вокзалах організовані приміщення для тимчасової ізоляції осіб із симптомами респіраторних захворювань: Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів, Біла Церква.

Як повідомлялося, у межах роз'яснювальної кампанія проти коронавірусу COVID-19 співробітники Держпраці відвідають 107 тисяч підприємств, співробітники Держпродспоживслужби планують охопити майже 27,6 тис. шкіл та дитячих садочків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті