Захворіло у світі
951,901 особа
Померло у світі
48,284 особи
Вилікувалось у світі
202,342 особи
Захворіло в Україні
804 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
Міжнародний автосалон в Женеві в 2020 році не відбудеться через коронавірус

Міжнародний автосалон в Женеві в 2020 році не відбудеться через коронавірус

Шоу скасоване вперше в його історії

Міжнародний автосалон в Женеві в 2020 році не відбудеться через коронавірус
фото kommersant.ru

Міжнародний автосалон в Женеві цього року скасовано через епідемію коронавірусу, повідомляє Коммерсант з посиланням на офіційний сайт заходу.

«Ми з жалем вимушені оголосити, що автосалон в Женеві в 2020 році буде скасований через форс-мажорні обставини. Виставка занадто велика, щоб її можна було відкласти і провести пізніше, тому автосалон не відбудеться в цьому році», – заявив глава організаційної ради автосалону в Женеві Моріс Турреттіні.

«Здоров'я всіх учасників є головним пріоритетом як для організаторів, так і для всіх відвідувачів виставки. Автовиробники вклали величезні кошти в участь у виставці, але ми переконані, що вони з розумінням поставляться до прийнятого рішення», – пояснив Моріс Турреттіні.

Скасування виставки пов'язано з введенням в Швейцарії заборони на проведення заходів чисельністю понад 1000 осіб. Відповідна заборона діє з 28 лютого як мінімум по 15 березня 2020 року і робить неможливою роботу автосалону, який для преси мав відкритися 3 березня, а 5 по 15 березня відвідати шоу могли всі охочі. щороку його відвідують понад 600 000 осіб

Фінансові втрати від скасування автосалону в Женеві будуть оцінені найближчим часом. Організатори пообіцяли, що повністю повернуть гроші за квитки всім, хто збирався побувати на виставці.

При цьому зазначається, що автошоу в Женеві, яке проводиться з 1905 року, скасовано вперше в його історії.

Раніше в Женеві було оголошено про скасування міжнародної виставки винаходів і салону високої годинникової моди. На сьогодні в Швейцарії виявлено 8 випадків захворювання, викликаного новим коронавірусом.

Детальніше читайте у матеріалі Mind: «Тиждень втрат: як коронавірус «скосив» у бірж $6 трлн».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію