Нацкомфінпослуг підвищить вимоги до активів страхових компаній

Нацкомфінпослуг підвищить вимоги до активів страхових компаній

Справедлива вартість земельних ділянок не була підтверджена на суму 337,1 млн грн

Нацкомфінпослуг підвищить вимоги до активів страхових компаній
Фото pixabay.com

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання ринку фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), підвищить вимоги до активів страхових компаній. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на члена Нацкомфінпослуг Олександра Зальотова у п’ятницю.

«Новела полягатиме в тому, що нерухоме майно, придбане страховиком протягом поточного календарного року, та/або нерухоме майно, справедлива вартість якого збільшилася протягом поточного календарного року, будуть включатися в суму прийнятних активів в обсязі, що не перевищує 25% від відповідного розміру дооцінки вартості та/або вартості придбання такого нерухомого майна за умови, що справедлива вартість такого майна підтверджена звітом про його оцінку», – цитується він у повідомленні.

За його словами, результати рецензій звітів по оцінці нерухомого майна страховиків показали, що більшість з них не відповідають вимогам нормативно-правових актів, тобто не була підтверджена справедлива вартість земельних ділянок на суму 337,1 млн грн.

Пропонується також виключати з активів, якими можуть бути представлені страхові резерви, активи, за якими не здійснено повної оплати їх вартості.

Як повідомлялося, Нацкомфінпослуг за 2019 рік вивів з ринку 260 небанківських фінустанов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію