Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Регулятор США оштрафував Стівена Сігала на $314 тисяч за рекламу криптовалюти

Регулятор США оштрафував Стівена Сігала на $314 тисяч за рекламу криптовалюти

Актор не зможе рекламувати цінні папери та інші активи протягом трьох років

Регулятор США оштрафував Стівена Сігала на $314 тисяч за рекламу криптовалюти
фото АиФ

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) звинуватила актора Стівена Сігала в незаконній рекламі криптовалютного проекту Bitcoiin2Gen. Про це йдеться в повідомленні на сайті SEC, на яке посилається vc.ru.

У 2018 році Сігал і Bitcoiin2Gen оголосили, що актор став міжнародним послом бренду проекту. Проект нагадує закриту «криптовалютну піраміду» BitConnect, вкладники якої зрештою втратили свої кошти.

Регулятор з'ясував, що під час кампанії Сігал приховав, що компанія обіцяла йому заплатити за рекламу, в тому числі в соцмережах, $250 тисяч грошима і ще $750 тисяч у вигляді токенів Bitcoiin2Gen.

У 2017 році SEC попередила, що при рекламі токенів як цінних паперів знаменитості та інші публічні люди повинні оприлюднювати обсяг і суму рекламного контракту. В іншому випадку реклама буде вважатися порушенням положень законодавства про цінні папери, нагадує регулятор.

«Інвестори мають право знати про винагороду, яку отримав Стівен Сігал за рекламу, щоб вирішити, чи може актор бути упередженим в цьому питанні, – зазначила Крістіна Літтман, що відповідає в SEC за боротьбу з кіберзлочинами. –  Знаменитостям не можна використовувати свій вплив в соцмережах для реклами активів, не розкривши інформацію про свою винагороду».

Для врегулювання звинувачень Сігал погодився виплатити $314 тисяч компенсації і штрафу. Також він не зможе рекламувати будь-які цінні папери та інші активи протягом трьох років.

Нагадаємо, Стівен Сігал у 2016 році отримав громадянство Росії і активно підтримує сепаратистів в псевдо-утвореннях «ДНР» та «ЛНР».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті