Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Всі пасажири й екіпаж нарешті зійшли з японського лайнера Diamond Princess

Всі пасажири й екіпаж нарешті зійшли з японського лайнера Diamond Princess

За останній місяць на судні заразилося коронавірусом 705 людей, 7 померли

Всі пасажири й екіпаж нарешті зійшли з японського лайнера Diamond Princess
фото агентство Kyodo

Всі члени екіпажу, які до останнього залишалися на борту круїзного лайнера Diamond Princess, в неділю благополучно покинули судно. Про це на прес-конференції оголосив міністр охорони здоров'я, праці і добробуту Японії Кацунобу Като, передає news.tut.by.

«Таким чином, всі пасажири і члени екіпажу залишили судно», – підкреслив він. Загалом у неділю лайнер покинули близько 500 членів екіпажу та обслуговуючого персоналу. Глава японського МОЗ висловив співчуття рідним і близьким 7 пасажирів судна, які померли від коронавірусу за цей час.

Операція з евакуації близько 1 000 здорових пасажирів з борту Diamond Princess почалася 19 лютого. В окремому порядку з Японії своїх жителів забрали Росія, Австралія, Гонконг, Ізраїль, Канада, США і Південна Корея – таким чином було вивезено близько 800 осіб. Потім на берег були спущені пасажири, які контактували із зараженими і в зв'язку з цим пройшли додатковий карантин.

Лайнер Diamond Princess вийшов з Йокогами 20 січня і повернувся назад 3 лютого. Серед пасажирів був громадянин Китаю, у якого виявили коронавірус. Чоловік зійшов на берег 25 січня в Гонконзі. За рішенням влади Японії на судні, де знаходилися близько 3700 пасажирів і членів екіпажу з 50 країн, з 5 лютого було оголошено двотижневий карантин. Всього коронавірус був виявлений у 705 осіб.

Нагадаємо, 19 лютого перші пасажири почали покидати судно, лікарі розкритикували японську владу і керівництво лайнера за неправильну організацію карантину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті